best website templates
Mobirise
Mobirise

Ideálne na vŕtacie a ľahké sekacie práce v betóne a murive. Vypínanie príklepu na vŕtanie do dreva a kovu, vypínanie otáčania na ľahké sekanie, pravý/ľavý chod. Elektronické ovládanie otáčok a počtu príklepov. Maximálna ochrana pred prachom vďaka utesnenej skrini prevodovky. Veľkorozmerový prepínač na jednoduché nastavenie pracovného módu. Vypínacie uhlíky na rovnaký výkon pri pravom aj ľavom chode. 

Mobirise

Vysoko výkonná 2-rýchlostná akumulátorová vŕtačka s kompaktnejšími rozmermi a nižšou hmotnosťou. Dlhšia doba prevádzky na jedno nabitie batérie a dlhšia životnosť vďaka inovatívnej technológii bezkartáčového motora. Optimálne vyladený 2-rýchlostný prenos z pevného kovu pre dokonalý prenos výkonu.

15-stupňový momentový modul s bezpečným a spoľahlivým uzatváracím momentom zaisťuje presné skrutkovanie vo všetkých nastaveniach. Ľahko nastaviteľná spínacia elektronika pre presné vŕtanie a presné skrutkovanie. Jednoduché dlhodobé používanie pomocou bezpečnostnej elektroniky (trvalá kontrola teploty batérie, prúdová ochrana a ochrana proti vybitiu). Robustné rýchloupínacie skľučovadlo 13 mm z pevného kovu s centrálnymi čeľusťami a jednoduchou manipuláciou vďaka automatickému zaisteniu vretena.Mobirise

Kompaktná jednoručná uhlová brúska s malým priemerom motorovej skrine. Plochá hlava prevodovky, samovypínacie uhlíky, aretácia vretena. 

Elektronický plynulý rozbeh a ochrana pred samovoľným rozbehom po prerušení elektrického prúdu na dodatočnú bezpečnosť. Rýchla zmena nastavenia ochranného krytu bez náradia.